čtvrtek 23. ledna 2014

Co jsem dostala k Vánocům part II. + new in

Ahoj holky, dnes tu mám ještě zbytek dárků k Vánocům, co jsem dostala, to jsem ale ostuda - nafotit dárky takhle pozdě. O víkendu jsme byli i v Nise, takže jsem si tam koupila pár věcí, jsem zvědavá, co na to budete říkat. Dneska mi přišel i kabát a boty na maturiťák. Tak se na to rovnou vrhneme :)

Z téhle kožené kabelky jsem měla největší radost ze všech. Přítel mi k tomu koupil i liščí ocásek, jako hezký, módní doplněk.Dva svetry. Jeden z aukra a druhý (šedý z CroppTownu, který je moc fajn :) Tenhle šikovný pořadač na šperky jsem si oblíbila hned na první pohled, aspoň v tom mám konečně pořádek :) A teploučké rukavice jsou zase z CroppTownu :)
¨

Škrabošku na ples jsem sháněla hodně dlouho, konečně jsem našla nějákou, která se mi líbí. Boty na ples jsou z Mixeru, velikost podpatku je 11cm.Černé sáčko a kožíšek, oboje New Yorker 249 Kč.


Šaty jedny na míru a druhé (ty delší) z New Yorkeru - ideální délka k maturitě :)Můj úžasný nový kabát :) Dnes mi přišel a jsem z něj nadšená :)Mějte se hezky, zítra se zase těším s novým článkem. Karolína

3 komentáře :

  1. Kabelka vypadá krásně! co se týče šatů tak se mi moc líbí, mám ráda červenou barvu,obzvlášť u šatů :)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, kde jsi prosím sehnala tu škrabošku :) napišmi z5 na lucka.ota@seznam.cz Moc děkuji

    OdpovědětVymazat
  3. Proísm kde si sehnala tu škrabošku? prosím email kaplanka9@seznam.cz

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)

 
ok-makeup © 2011 | Designed by Ibu Hamil , in collaboration with Uncharted 3 News , MW3 Clans and Black Ops