sobota 21. června 2014

Recenze na paletku očních stínů Galaxy Chic od BH cosmetics

Ahoj všem!  
venku sice není typické letní počasí, ale za to si léto můžeme aspoň trochu přiblížit se zářivou paletkou 18 stínů Galaxy Chic, od BH cosmetics, která nevypadá, že by se dala využit výborně na denní líčení, ale zdání klame, využiji jí denně. Já jí na denní líčení používám velice často, to je moje nejoblíbenější paletka, od té doby, co jsem jí dostala. Chtěla jsem jí už od té doby, co jsem jí viděla u Carli Bybel na videu, ale byla pro mě drahá, tak jsem jí jen okukovala na ebay. Potom jí měla i Petra LovelyHair. Nakonec mi jí koupili naši za vysvědčení a to za super cenu 499 Kč, jinak se všude prodává okolo 899 Kč. Takže mám pro vás tip - jukněte na balnya.czJak už jsem říkala, paletka má 18 - KRÁSNĚ PIGMENTOVANÝCH - a úžasných stínů. Opravdu stačí jen jeden stín a máte krásné denní líčení. Já se nebojím, takže stíny použiji dva, nebo dokonce tři i před den a cítím se dobře. Stíny jsou zapečené, takže vůbec neubývají a nepráší. Celá paleta 35,4 gramů (jeden stín má cca 1,9g stínů, což není moc, ale jsou zapečené, takže by měli dlouho vydržet). Paletka má také velké, praktické zrcátko, takže vhodná na cesty. Je také fajn, pokud použiji neutrální barvy a doladím a zvýrazním líčení třeba jednou z barev z této paletky. S touto paletkou se dá dobře zkoušet a experimentovat a to mě baví.
Pokud si fotky zvětšíte, uvidíte o dost líp, jak moc krásné stíny jsou, na menších fotkách moc nevyniknou. Jsou třpytivé (některé více, některé méně) a vydrží s bází v pohodě celý den.  Stíny jsou pojmenované jako planety z Galaxie (jako například Moon, Uranus, Venus, Cosmic), což je moc hezké a originální. Jsem moc ráda, že jsem paletku dostala, protože i na pohled vypadá moc hezky. Možná to není pro všechny nejlepší a nejužitečnější paletka, ale já jsem z ní nadšená. A mohu jen a jen doporučit. Jak jste na tom vy? Pořídili by jste si tuto paletku, nebo dáváte přednost něčemu neutrálnějšímu? Mějte se krásně, a dejte vědět do komentářů, jak se barvičky líbí. Karolína 


3 komentáře :

  1. Pěkná paletka ale já teda radši neutrální barvy. Takovéhle barvičky používám jen hodně vyjímečně, skoro vůbec. :) Super recenze. :)
    http://fashionblogbymarie.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Má strašně krásné odstíny :))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý komentář :)

 
ok-makeup © 2011 | Designed by Ibu Hamil , in collaboration with Uncharted 3 News , MW3 Clans and Black Ops