neděle 15. února 2015

Playboy nová kolekce PIN UP

Krásnou neděli,

od zítra mi začíná zase škola, tak toho musím využít a napsat Vám recenzi na novou, voňavou kolekci Pin up od Playboy, kterou jsem dostala na vyzkoušení. Růžové obaly připoutají pozornost hned na první pohled a vůně mě také moc mile překvapila. 
Vyzkoušela jsem deodorant, toaletní vodu a sprchový gel a všechno obstálo na jedničku. Pokud Vás nová kolekce zaujala - neváhejte, je to totiž limitovaná edice. Vůně je sice sladká, a i když sladké vůně u mě nejsou na prvním místě, tahle si mě získala hned. Říkají o ní"sladká a provokativní", což v tomto případě opravdu sedí. Sprchový gel má 250 ml, a stojí 79 Kč. Pokožku nevysušuje, a i přes to, že je dost parfemovaný, s tím moje citlivá pokožka neměla problém. Stejně tak deodorant, který má 150 ml a vyjde vás na 85 Kč. Co mě překvapilo, bylo to, že nezanechává bílé stopy na oblečení, ale je pravda, že vždy chvíli čekám než "zaschne" - asi preventivně. Nejsem si jistá, jestli by 100% uchránil proti pocení, ale je to příjemné osvěžení a já s ním neměla sebemenší problém ani o zkouškovém, kdy se člověk přeci jen potí o něco vím, než jindy. 
A toaletní voda? Ta mě uchvátila! 30 ml za 199 Kč je příjemná záležitost. Určitě jí zkuste aspoň v drogérii, protože voní opravdu fantasticky. Skleněný flakónek je u Playboy klasika (měla jsem už jednu vůni a vypadala úplně stejně), hlava králíčka, jako víčko je originální. Samotná toaletní voda toho vydrží dost (tři hodiny je moc dobře cítit, a pro jistotu sebou vůni beru sebou, a sem tam přestříknu). 
Hlavu tvoří růžový grapefruit a klementinka. Srdce je tvořeno pivoňkou, šťavnatou broskví (která tam je opravdu cítit) a vonokvětkou. Samotný základ je pak pačuli, pralinka a vanilka. Jsem moc ráda, že jsem tuto limitku mohla vyzkoušet, protože je opravdu super a pokud by jste jí chtěly vyzkoušet i vy, můžete si zasoutěžit na této stránce. Mějte se krásně, K. 


2 komentáře :

Děkuji za každý komentář :)

 
ok-makeup © 2011 | Designed by Ibu Hamil , in collaboration with Uncharted 3 News , MW3 Clans and Black Ops